06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

20-LECIE LO W JEDNOROŻCU

27 września społeczność LO w Jednorożcu świętowała swoje 20-lecie istnienia. Z tej okazji dyrektor Jolanta Baczek wraz z gronem pedagogicznym oraz uczniami i absolwentami przygotowali jubileuszowa uroczystość, którą poprzedziła Msza Święta.

Lo Jednorozec

Podczas obchodów, urozmaiconych występami artystycznymi oraz wystawami związanymi z historią szkoły i jej osiągnięciami, starosta przasnyski Zenon Szczepankowski wręczył pani dyrektor Medal Powiatu Przasnyskiego i podziękował za wieloletnie kierowanie ważną dla społeczności Gminy Jednorożec placówką oświatową.

Obecni byli również przedstawiciele starostwa powiatowego w Przasnyszu, dyrektorzy szkół, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, ale również poprzedni dyrektor szkoły Zygmunt Smoliński, jak też inicjator jej powołania do życia – były wójt Gminy Jednorożec Ireneusz Goś.

Szkoła może m.in. poszczycić się 18-stoma stypendystami Prezesa rady Ministrów, 17-stoma laureatami nagrody Starosty Przasnyskiego i bardzo wysoką zdawalnością matur (ostatnie dwa lata 100%).

Pani Jolanta Bączek otrzymała wiele gratulacji, między innymi za ogromne zaangażowanie w utworzenie wraz z Radą Powiatu Przasnyskiego – Szkoły Branżowej w Jednorożcu.

Niżej fotorelacja z wydarzenia.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Data: 2018-10-16