06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

30 MILIONÓW ZŁOTYCH DLA POWIATU NA NOWE INWESTYCJE! MATERIAŁ KURIERA MAZOWIECKIEGO TVP.

Ponad 30 milionów złotych na kolejne nowe inwestycje w Przasnyszu, Chorzelach i Powiecie pozyskało starostwo powiatowe w Przasnyszu i urząd miasta i gminy w Chorzelach. To kolejne wielkie pieniądze, jakie dzięki współpracy z realizującym politykę zrównoważonego rozwoju samorządem województwa, zarządzanym przez koalicję PSL-PO pod kierownictwem marszałka Adama Struzika trafią do naszego powiatu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora