06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez BARDZO UDANY TURNIEJ SPRING CUP PRZASNYSZ 2018 POD PATRONATEM STAROSTY PRZASNYSKIEGO. RELACJA I FOTORELACJA.

25 marca rozegrany został na stadionie miejskim w Przasnyszu turniej piłki nożnej SPRING CUP 2018 pod patronatem starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego. Organizatorami świetnie przygotowanej imprezy byli trenerzy MKS Przasnysz Paweł Woliński i Wojciech Kordek, wspierani przez rodziców zawodników z Przasnysza.

Do udziału przystąpiło 11 drużyn i ponad 150 młodych piłkarzy z całego regionu.

Obiekty udostępnił Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sponsorami wydarzenia obok Starostwa Powiatowego był Salon Meblowy Bartek z Przasnysza oraz Piekarnia Klementynka.

Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom, organizatorom oraz rodzicom.

Autorem zdjęć jest Pan Maciej Sokołowski, któremu również serdecznie dziękujemy.

Podczas turnieju widzowie mieli okazję obejrzeć kilkadziesiąt bardzo zaciętych, ale toczonych w duchu fair play spotkań. Najważniejsze są kolejne piłkarskie doświadczenia, jakie zebrali młodzi zawodnicy. Starostę przasnyskiego podczas imprezy reprezentował rzecznik prasowy Sławomir Czaplicki.

Klasyfikacja końcowa SPRING CUP Przasnysz 2018:

I miejsce – AP CHLEBNIA Grodzisk Mazowiecki
II miejsce – MKS Ciechanów
III miejsce – UKS Irzyk Warszawie
IV miejsce – MKS Przasnysz I
V – UKS II Irzyk Warszawie
VI – RAKOVIA Warszawa
VII – POLONIA Lidzbark Warmiński
VIII – BIAŁE ORŁY Działdowo
IX – MKS MŁAWIANKA Mława
X – MKS II Przasnysz
XI – LUKS Czerwin

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Górski z MKS Przasnysz. Najlepszym strzelcem Marcin Sobierajewski z MKS Ciechanów, a najlepszym zawodnikiem Wiktor Sobotka z AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki.

Patronat honorowy i sponsorki nad imprezą objął starosta przasnyski Zenon Szczepankowski. Obiekty udostępnił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, a sponsorami wydarzenia obok Starostwa Powiatowego był Salon Meblowy Bartek z Przasnysza oraz Piekarnia Klementynka.
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Zdjęcia autorstwa Pana Macieja Sokołowskiego.

Data: 2018-07-22
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca