06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

BEZPŁATNE SZKOLENIE W RAMACH AKADEMII INWESTYCJI SZEROKOPASMOWYCH

Opublikowane przez BEZPŁATNE SZKOLENIE W RAMACH AKADEMII INWESTYCJI SZEROKOPASMOWYCH

Powiat Przasnyski  zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, którego program obejmuje następujące bloki tematyczne: 1. Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych. 2. Koordynacja robót budowlanych oraz budowa sieci szerokopasmowych po nowelizacji ustawy z dnia 7 maja 2010r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Szkolenie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu dn. 26-27 września 2017 w godzinach 9:00-16:00.

Tematyka szkolenia:
26.09.2017r. : Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych
27.09.2017r : Koordynacja robót budowlanych i budowa sieci szerokopasmowych

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne i całkowicie finansowane przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Szkolenie organizuje AUDYTEL S.A. w Warszawie zapewniając  ekspertów, catering i serwis kawowy. Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.

Na szkolenie można zapisać się na stronie https://akademiaszerokopasmowa.pl/Zapisy.html

Aby zapisać się, należy zarejestrować użytkownika w systemie, po czym zapisać się na wybrane szkolenie lub wysłać zgłoszenie (imię i nazwisko, nazwa instytucji, adres e-mail) na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl

Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli samorządu terytorialnego  oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Data: 2017-11-23
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa