06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

BYŁO FANTASTYCZNIE! DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU!

Opublikowane przez BYŁO FANTASTYCZNIE! DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU!

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich organizatorów (widnieją na plakacie) z Jolantą Nowak i Tomaszem Krynickim z ZSP w Przasnyszu na czele oraz uczestników, dzieci, rodziców i organizacji oraz instytucji, które sprawiły, że tę niedzielę zarówno dzieci, jak rodzice mogli spędzić bardzo miło i na sportowo. Starostwo również dołożyło swoją „cegiełkę” finansową do organizacji, a podczas imprezy starostę przasnyskiego reprezentował rzecznik starostwa Sławomir Czaplicki. Fot: M. Mocek, ZSP Przasnysz.

Data: 2018-11-18
Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza