06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez CAŁY CZAS MODERNIZUJEMY DROGI. STAROSTWO I PZD MODERNIZUJE DROGĘ POWIATOWĄ KRZYNOWŁOGA MAŁA – CHMIELEŃ WIELKI I KOLEJNE

O modernizację dróg na terenie Gminy Krzynowłoga Mała zabiegali w imieniu mieszkańców wraz ze starostą i zarządem powiatu – Maria Malińska i Bogdan Kruszewski - radni powiatowi z tego terenu. Droga Krzynowłoga Mała – Chmieleń Wielki jest właśnie przez Powiat realizowana, tak jak inne na terenie Gminy Krzynowłoga Mała.

Jak informują radni Bogdan Kruszewski i Maria Malińska, którzy na bieżącą doglądają prac drogowych, realizowane są obecnie remonty i modernizacje wielu kilometrów odcinków drogowych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała.

Są to między innymi drogi powiatowe:

- Krzynowłoga Mała – Chmieleń Wielki,
- Pewnik – Ulatowo Adamy,
- Krzynowłoga Wielka – Bystre Kurzyny,
- odcinek w Skierkowiźnie.

I dodają: - kolejne odcinki:
Mchowo – Janowo i Kosiły – Czernice Borowe są przygotowywane do robienia.

Przypomnijmy, że od kilku tygodni trwa modernizacja dróg powiatowych na terenie wszystkich gmin Powiatu przez starostwo powiatowe w Przasnyszu i PZD. Przebudowywane, modernizowane lub budowane jest ponad 200 km dróg we wszystkich gminach naszego powiatu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora