06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

HODOWLA ALPAK W POLSCE – KONFERENCJA

alpaka

Gmina Krzynowłoga Mała, wespół ze Stowarzyszeniem Włókienników Polskich, Związku Hodowców Alpak w Polsce i Starostwem Powiatowym w Przasnyszu, 7 czerwca 2013 roku, w miejscowości Łanięta w gminie Krzynowłoga Mała, organizują konferencję „Hodowla alpak w Polsce – nowy kierunek aktywizacji gospodarczej środowiska wiejskiego”.

Celem konferencji jest poinformowanie rolników i hodowców powiatów: przasnyskiego, makowskiego, ciechanowskiego, pułtuskiego, mławskiego o nowych sposobach aktywizacji gospodarczej środowiska wiejskiego w kontekście możliwości rozwoju hodowli alpak na Mazowszu.

Szczegółowe informacje nt. konferencji do pobrania - tutaj.

Serdecznie zapraszam w imieniu Organizatorów.

Bogusław Kruszewski

Warning: file(/home/virtual/domains/virtualmedia.pl/public_html/przasnysz/wp-content/themes/przasnysz/08.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual887/domains/powiat-przasnysz.pl/public_html/pl/wp-content/themes/przasnysz/prawa.php on line 68
Data: 2014-08-23
Imieniny: