06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez JUBILEUSZ XX-LECIA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO – SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY KRZYNOWŁOGA MAŁA

Kolejnym, atrakcyjnym przystankiem na mapie obchodów jubileuszu była Krzynowłoga Mała, gdzie gości przywitał wójt Jerzy Humięcki – organizator uroczystości w obecności miejscowych radnych powiatowych – Marii Malińskiej i Bogdana Kruszewskiego. Następnie na dziedzińcu szkoły podstawowej, uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Krzynowłogi Małej. Piękne dźwięki instrumentów pozwoliły na chwilę zapomnieć o palących promieniach słońca. Po zakończeniu  koncertu, do gromkich braw publiczności przyłączył się starosta przasnyski Zenon Szczepankowski, wręczając orkiestrze specjalne podziękowanie.

W trakcie spotkania marszałek Adam Struzik wręczył dyplom uznania dla Gminy Krzynowłoga Mała na ręce wójta Jerzego Humięckiego oraz medal Pro Masovia dla Bogdana Kruszewskiego – członka zarządu powiatu, radnego rady Powiatu Przasnyskiego m.in. z terenu Gminy K. Mała.

Ponadto marszałek wręczył piłę spalinową wytypowanej przez władze gminy jednostce strażackiej z terenu Gminy – OSP w Krzynowłodze Małej.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Data: 2018-08-21