Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Kolejne osoby bezrobotne otrzymały wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Opublikowane przez

4 marca 2019 roku w sali konferencyjnej starostwa powiatowego odbyło się uroczyste podpisanie umów w sprawie udzielenia jednorazowych dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wsparcie zostało udzielone pięciu osobom, z czego jednej osobie ze środków Funduszu Pracy, a czterem kolejnym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nowo powstałe działalności to m.in. usługi informatyczne i usługi kosmetyczne.

dotacje PUP

W spotkaniu wziął udział Starosta Krzysztof Bieńkowski, Jadwiga  Żuber Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu oraz pracownik ZUS Przasnysz.

Starosta życzył młodym przedsiębiorcom udanego startu w biznesie oraz utrzymania i rozwijania prowadzonej działalności. Zapewnił, że Zarząd i Rada Powiatu będą wspierać lokalnych adeptów biznesu oraz inicjować działania proinwestycyjne i proprzedsiębiorcze, zarówno przez projekty Powiatowego Urzędu Pracy, jak też w ramach tworzonego Centrum Aktywizacji Biznesu. Zaprosił też do tworzonej powiatowej rady przedsiębiorczości, którą starosta ma zamiar powołać do życia.

przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2019-06-25
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma