06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU PARAFIALNEGO ŚW. WOJCIECHA W PRZASNYSZU

Opublikowane przez KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU PARAFIALNEGO ŚW. WOJCIECHA W PRZASNYSZU

Część uroczystą IV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego w dniu 30 grudnia w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu zainaugurował piękny koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego Św. Wojciecha w Przasnyszu pod kierunkiem  sprawującego funkcję organisty w tejże Parafii Rafała Witkowskiego. Była to prawdziwa uczta duchowa oraz popis kunsztu kilkudziesięcioosobowego chóru damsko – męskiego. Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski wspólnie z Przewodniczącym Rady Markiem Walędziakiem  podziękowali za wspaniały występ  i w dowód wdzięczności wręczyli na ręce Rafała Witkowskiego bukiet kwiatów.

Wszystkim członkom Chóru Parafialnego Św. Wojciecha w Przasnyszu oraz organiście Rafałowi Witkowskiemu serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów w nowym roku.

Zobacz fotorelację:

Sławomir Czaplicki