06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

KONFERENCJA N/T POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH W LATACH 2014-2020 – RELACJA

Opublikowane przez KONFERENCJA N/T POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH W LATACH 2014-2020 – RELACJA

Stowarzyszenie Królewiecki Obszar Funkcjonalny-Porozumienie Przasnyskie zorganizowało w dniu 29.01.2016 konferencję dla przedsiębiorców działających na terenie powiatu. Spotkania odbyło się w Zajeździe Sebory w miejscowości Romany Sebory. Konferencja dotyczyła możliwości finansowego wsparcia przedsiębiorstw w perspektywie finansowej UE w latach 2014-2020.

Informacje te przekazywali przedstawiciele:
Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych – Pani Agnieszka Janas i Agnieszka Zalewska
Ostrołęckiego Oddziału MJWPU – Pan Emil Gniazdowski
Powiatowego Urzędu Pracy – Pani Anna Obrębska
Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Północne Mazowsze”– Pani Anna Kienik.

Prelegenci zachęcali słuchaczy do korzystania ze środków unijnych. W swoich prezentacjach tłumaczyli zasady pozyskiwania środków finansowych. Wielu z uczestników po konferencji mówiło, że było to bardzo owocne spotkanie i zupełnie inaczej spojrzeli na możliwości rozwoju swoich działalności. Po uzyskaniu od prelegentów materiałów ze spotkania umieścimy je na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do korzystania z tego typu spotkań, na których jest możliwość kontaktu z osobami zajmującymi się zawodowo interesującymi nas tematami.

Konferencję podsumował Przewodniczący Zarządu KOF-PP Pan Zenon Szczepankowski. Porównał uzyskaną wiedzę do odnalezienia schodów, po których przyszli beneficjenci będą mogli dostać się do wyznaczonego celu. Dziękując wszystkim uczestnikom, pogratulował i życzył dalszych sukcesów w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zobacz fotorelacje:

Małgorzata Brzezińska