06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

MARSZAŁEK ADAM STRUZIK POLECA INWESTOROM POWIAT PRZASNYSKI

Opublikowane przez MARSZAŁEK ADAM STRUZIK POLECA INWESTOROM POWIAT PRZASNYSKI

Wśród wielu zaplanowanych przez Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu i już realizowanych lub przygotowywanych do wdrażania działań promocyjnych i public relations jest film promocyjno – inwestycyjny „Powiat Przasnyski – inwestuj z sukcesem”. Wszelkie produkty promocyjne są odpowiednio implementowane i uruchamiane. Część już funkcjonuje, nad innymi systematycznie pracujemy i będziemy o nich informować. Poniżej prezentujemy specjalnie przygotowaną na potrzeby promocyjne naszego Powiatu jedną z wypowiedzi  Marszałka Adama Struzika.

Obejrzyj tutaj:

Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy