06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

NIESPODZIANKA STAROSTY I PROBOSZCZA FARY DLA MIESZKAŃCÓW! ALICJA WĘGORZEWSKA ZAŚPIEWA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU!

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski wraz z ks. prał. dr Andrzejem Maciejewskim - proboszczem przasnyskiej fary, przygotowują w ramach uroczystych Obchodów Święta Trzech Króli oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - niespodziankę dla mieszkańców Przasnysza i Powiatu. 6 tycznia 2018 roku, około godziny 16.45 (po Mszy Świętej) w Kościele Farnym w Przasnyszu - wystąpi ALICJA WĘGORZEWSKA, światowej sławy mezzosopran, z towarzyszeniem znakomitego skrzypka BOGDANA KIEREJSZY.

Usłyszymy na żywo najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne oraz polskie pieśni patriotyczne.

Serdecznie zapraszamy. Po koncercie będzie można również nabyć płyty, uzyskać dedykację oraz porozmawiać. Wstęp wolny.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora