Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

NOWE LICEUM W PRZASNYSZU?

Opublikowane przez

Jutro o 8.30 rozstrzygnie się sprawa nowego liceum w Przasnyszu. Zarząd Powiatu Przasnyskiego spotka się jutro o godz. 8.30 w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu z Marszałkiem Adamem Struzikiem, wiceprzewodniczącą sejmiku Wiesławą Krawczyk i dyrektorem ZPSM Piotrem Kołakowskim.

medyk➡️ Starosta Zenon Szczepankowski ma nadzieję, że podczas spotkania zapadnie ostateczna decyzja na temat użyczenia przez Marszałka budynków ZMSP dla potrzeb nowej szkoły powiatowej.

➡️ Starosta zabiega o taką decyzję już od kilku miesięcy chcąc uniknąć dwuzmianowości w roku 2019 spowodowanego reformą oświaty i podwójnego rocznika. Mieszkańców Przasnysza i okolic, którzy rozumieją, jak pilna jest to sprawa dla Starostwa i chcą wesprzeć starania Starosty, serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Starostwo Powiatowe w Przasnyszuprzewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2019-06-27
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława