06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

NOWY FILM PROMUJĄCY POWIAT PRZASNYSKI

NOWY FILM PROMUJĄCY POWIAT PRZASNYSKI

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego powiat przasnyski. Przedstawia on dokonania oraz strategiczne kierunki rozwoju powiatu na tle jego walorów historycznych, kulturowych oraz rekreacyjno - turystycznych. Został zrealizowany w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

Film promocyjno – inwestycyjny „Powiat Przasnyski – inwestuj z sukcesem”, będzie stanowił swojego rodzaju wizualną ofertę zarówno inwestycyjną, jak i turystyczną powiatu przasnyskiego dystrybuowaną w kraju i za granicą.

Działania promocyjne starostwa ukierunkowane są obecnie w głównej mierze na promowanie potencjału gospodarczego (Przasnyska Strefa Gospodarcza, Specjalna Strefa Ekonomiczna), walorów inwestycyjnych, ale również kulturowych i turystycznych oraz lokalnej przedsiębiorczości. Wszystko po to, aby pokazać i wykorzystać posiadane atuty, kreować pozytywny wizerunek powiatu i przyciągać potencjalnych inwestorów, kooperantów i turystów, wspierać funkcjonujące na terenie powiatu firmy i instytucje, a poprzez to wzmacniać rynek pracy i tworzyć nowe miejsca pracy.

Film został przygotowany przez Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy we współpracy z Marcinem Sobocińskim.

Obejrzyj tutaj:

Look here for the English version:

Nowy film wspiera również działania promocyjne projektu pn. "Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej".

Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy

Data: 2016-06-25