06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

NOWY FILM PROMUJĄCY POWIAT PRZASNYSKI

NOWY FILM PROMUJĄCY POWIAT PRZASNYSKI

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego powiat przasnyski. Przedstawia on strategiczne kierunki rozwoju powiatu na tle jego walorów historycznych i kulturowych. Film był emitowany w telewizji polskiej, w ogólnodostępnym kanale TVP Historia i będzie jeszcze emitowany w innych kanałach.

Przygotowany został w ramach działań promocyjnych dotyczących realizowanego przez powiat projektu pn.: Dyfuzja procesów rozwojowych na terenie północnego Mazowsza poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w północnej części powiatu przasnyskiego – etap I”. Projekt jest realizowany w ramach indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i Przedsiębiorczości na Mazowszu „ Działania 1.3 „Kompleksowe przygotowanie terenów pod działalność gospodarczą" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007- 2013. Beneficjent: Powiat Przasnyski, dofinansowanie projektu nie przekroczy 85 % wartości kosztów kwalifikowanych t.j. kwoty 29 894 819,60 PLN.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu