06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI POŁĄCZONE Z XX – LECIEM POWIATU PRZASNYSKIEGO WSTĘP – RELACJA I FOTORELACJA – CZ.5 MARSZAŁEK WRĘCZYŁ MEDALE PRO MASOVIA ORAZ DYPLOMY UZNANIA

Opublikowane przez OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI POŁĄCZONE Z XX – LECIEM POWIATU PRZASNYSKIEGO WSTĘP – RELACJA I FOTORELACJA – CZ.5  MARSZAŁEK WRĘCZYŁ MEDALE PRO MASOVIA ORAZ DYPLOMY UZNANIA

Podczas uroczystych obchodów XX-lecia Powiatu Przasnyskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wręczył Medale Pro Mazovia, a także dyplomy uznania pracownikom powiatowej administracji zespolonej za całokształt ich pracy zawodowej, która przyczyniła się do rozwoju gospodarczego, kulturalnego lub społecznego całego Mazowsza.

Wyróżnione osoby przez 20 – lat sumiennie i z dużym zaangażowaniem wypełniały swoje obowiązki zawodowe. Wykazywały się dużą aktywność i inicjatywę w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań służących rozwojowi Powiatu Przasnyskiego.

Medale „Pro Mazovia” za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego otrzymali:

Wiesława Krawczyk Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Mazowieckiego , Ryszard Juklaniuk – Dyrektor Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, Ireneusz Napierkowski – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Przasnyszu, Anna Tworkowska – wieloletni Skarbnik Powiatu Przasnyskiego, Kazimierz Bogusław Pióro – Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu, Maria Jolanta Rejs – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu, Wiesław Potrapeluk – Dyrektor Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, Jarosław Stanisław Włodarczyk – Dyrektor Wydziału Komunikacji i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, Mieczysław Wódkiewicz – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Przasnyszu oraz Jadwiga Żuber – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik wręczy również dyplomy uznania pracownikom Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz jednostek organizacyjnych powiatu przasnyskiego, którzy swoją wzorową pracą przyczynili się do rozwoju Mazowsza:

Małgorzata Banasiak, Jolanta Bączek, Marlena Chmielewska – Burczyńska, Beata Czaplicka, Sławomir Czaplicki, Barbara Długokęcka, Krzysztof Goś, Anna Hubisz, Wojciech Idźkowski, Wojciech Kobyliński, Maria Genowefa Kowalska, Wanda Krukowska, Joanna Lewandowska – Zduńczyk, Marzena Łazicka, Henryk Mystkowski, Anna Obidzińska – Wójcik, Joanna Pochoda, Joanna Elżbieta Pogorzelska, Paweł Rok, Agnieszka Rykowska, Tomasz Rumiński, Radosław Waleszczak, Aneta Wyszkowska, Joanna Żbikowska.

Dziękujemy i gratulujemy!

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Data: 2018-09-20
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty