06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez OBYWATELE YOUTRA – TU JESTEŚMY! CIECHANOWSKO-PRZASNYSKI DIALOG USYSTEMATYZOWANY MŁODZIEŻY

Projekt „Obywatele Youtra-tu jesteśmy! Ciechanowsko-przasnyski dialog usystematyzowany młodzieży” ma na celu zaangażowanie młodzieży z w lokalne życie społeczne, dialog z decydentami odpowiadającymi za obszary społeczne istotne dla młodzieży, m. in. kulturę, sport, czas wolny, przestrzeń publiczną oraz lokalny rynek pracy. Działania projektowe są adresowane do młodych i aktywnych osób, które w chcą mieć realny wpływ na lokalną politykę, kulturę i sport w swojej miejscowości, poznawać ciekawych ludzi i wspólnie działać!

W ramach projektu zrealizujemy:
- spotkania integracyjno-warsztatowe
- seminaria wprowadzające w zagadnienia projektowe
- cykl debat i spotkań konsultacyjnych z zakresu przedsiębiorczości, polityki, sportu i zdrowia z przedstawicielami lokalnych instytucji i dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw.

Więcej informacji - tutaj.

Data: 2019-05-23
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty