Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

ODSZEDŁ RADNY POWIATOWY PIOTR MARCHLIŃSKI.

Opublikowane przez

Piotr Marchliński był mieszkańcem Mirowa i cieszącym się ogromnym zaufaniem mieszkańców, wieloletnim radnym Rady Powiatu Przasnyskiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Gmina Przasnysz i Powiat Przasnyski straciły bardzo dobrego człowieka, społecznika, jednego z najbardziej aktywnych i oddanych sprawom lokalnej społeczności działacza. To wielka strata dla naszej Małej Lokalnej Ojczyzny, która stała się uboższa o człowieka wyjątkowego, stawiającego zawsze na pierwszym miejscu dobro lokalnej Wspólnoty.

zdjęcie


Władze, zarząd i rada powiatu przasnyskiego, pracownicy starostwa powiatowego i jednostek organizacyjnych powiatu, składają  szczere kondolencje rodzinie i bliskim ś.p. radnego Piotra Marchlińskiego. W tych ciężkich chwilach łączymy się z Państwem w bólu i żałobie.

Msza pogrzebowa odbędzie się 4 lipca (wtorek) o godzinie 11.00 w Kościele Parafialnym Świętego Jana Chrzciciela w Węgrze. O godzinie 10.00 rozpocznie się różaniec za ś.p. Piotra Marchlińskiego.

Niech spoczywa w pokoju.

przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2018-04-21
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy