06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez OFENSYWA DROGOWA STAROSTWA OSTRO DO PRZODU. GMINA CZERNICE BOROWE. MODERNIZACJA DROGI POWIATOWEJ ROSTKOWO – TUROWO – PĘCZKI

W ramach drogowej ofensywy starostwa i Powiatowego Zarządu Dróg ruszają roboty drogowe w całym powiecie. Trwa obecnie modernizacja przez powiat drogi Rostkowo – Turowo – Pęczki. O jej realizację zabiegali zarówno radni powiatowi Mariusz Szempliński i Rafał Gotowiec reprezentujący mieszkańców miejscowości z Gminy Czernice Borowe, jak też sami mieszkańcy. Bardzo konsekwentnie o remont tej drogi zabiegała Wanda Amenda z Rostkowa.

- Bardzo dobrze się stało, że ten odcinek jest remontowany. Mieszkańcy korzystają z tej drogi i bardzo zależało nam na tym, aby doprowadzić ją do porządku. Starosta i radni ze zrozumieniem przyjęli nasze zabiegi – powiedziała Wanda Ameda, która zgłosiła już kolejne postulaty.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora