06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ, CZYLI WYCIECZKA I TL Z ZSP W PRZASNYSZU.

Opublikowane przez PODRÓŻE KSZTAŁCĄ, CZYLI WYCIECZKA I TL Z ZSP W PRZASNYSZU.

W jeden z ostatnich pięknych jesiennych dni października kl. I TL w ramach zajęć z Wiedzy o Kulturze i integracji klasowej udała się do Opinogóry i zwiedziła Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Gołotczyźnie. Przyjemnym zakończeniem uczty duchowej i delektowania się sztuką polskiego romantyzmu, była niespodzianka w postaci pysznej pizzy. Oprócz doznań duchowo-cielesnych, było postanowienie o systematycznym kultywowaniu zdobyczy kulturowych świata poprzez wspólne wyprawy do okolicznych teatrów. Opiekunami grupy byli wychowawca kl. I TL p. Tomasz Ulatowski oraz nauczyciel wiedzy o kulturze p. Bogusław Brykała.

Data: 2017-11-23
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa