06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez POLSCY LIDERZY INWESTYCJI W KAT. POWIATY. CAŁY RANKING WYDATKÓW NA INWESTYCJE – I MIEJSCE W POLSCE – POWIAT PRZASNYSKI (STAROSTWO POWIATOWE).

Ranking oparty jest na danych czysto matematycznych, pochodzących z Ministerstwa Finansów i GUS. Automatycznie uwzględnia wszystkie 314 polskich powiatów i ich wyniki, czy powiaty sobie tego życzą, czy nie. Do rankingu nie ma żadnych zgłoszeń i siłą rzeczy udział w nim nie jest płatny. W rankingach, czy konkursach płatnych, biorą natomiast udział tylko samorządy, które za to zapłacą. Czasem mógłby więc udział w nim brać tylko jeden podmiot.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora