Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

POLSCY LIDERZY INWESTYCJI W KAT. POWIATY. CAŁY RANKING WYDATKÓW NA INWESTYCJE – I MIEJSCE W POLSCE – POWIAT PRZASNYSKI (STAROSTWO POWIATOWE).

Opublikowane przez POLSCY LIDERZY INWESTYCJI W KAT. POWIATY. CAŁY RANKING WYDATKÓW NA INWESTYCJE – I MIEJSCE W POLSCE – POWIAT PRZASNYSKI (STAROSTWO POWIATOWE).

Ranking oparty jest na danych czysto matematycznych, pochodzących z Ministerstwa Finansów i GUS. Automatycznie uwzględnia wszystkie 314 polskich powiatów i ich wyniki, czy powiaty sobie tego życzą, czy nie. Do rankingu nie ma żadnych zgłoszeń i siłą rzeczy udział w nim nie jest płatny. W rankingach, czy konkursach płatnych, biorą natomiast udział tylko samorządy, które za to zapłacą. Czasem mógłby więc udział w nim brać tylko jeden podmiot. 


Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2019-06-27
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława