06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

Opublikowane przez POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

W miniony weekend w Halach Sportowych przy szkole podstawowej nr 1 i 3 w Przasnyszu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci (klasy IV-VI Szkół Podstawowych). W zawodach wzięło udział sześć zespołów dziewcząt i siedem zespołów chłopców, wyłonionych w pierwszym etapie eliminacji. Po bardzo wyrównanej walce w grupach a następnie rozegranej fazie pucharowej bezkonkurencyjne okazały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, które po emocjonujących finałach pokonały rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu. Trzecie miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna SP Jednorożec. Na trzecim miejscu podium w kategorii dziewcząt znalazły się dziewczęta ze  Szkoły Podstawowej w Pościeniu.

Dziewczęta: SP nr 1 P-sz, SP nr 2 P-sz, SP KM, SP Poścień, SP Bogate, SP Krukowo

Kat. Chłopcy SP nr 1 P-sz, SP 2 P-sz, SP Leszno, SP KM, SP nr 1 Chorzele, SP Krukowo, SP Jednorożec.

Data: 2018-12-12
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary