06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

POWIATOWO–GMINNO–MIEJSKIE DOŻYNKI – SIERAKOWO 2014 – CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA

Opublikowane przez POWIATOWO–GMINNO–MIEJSKIE DOŻYNKI – SIERAKOWO 2014 – CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA

Tegoroczne Dożynki obfitowały w bogaty program artystyczny. Po części oficjalnej rozpoczęła się prezentacja programów przygotowanych przez poszczególne miasta i gminy. Wystąpiły: Młodzieżowa Orkiestra OSP z Bogatego, zespół ludowy „KRASNE”, występ Klubu Bartniak - „Kopciuszek”, występ Kabaretu wsi Wielodróż, występ Kabaretu Młodych wsi Bogate, występ sióstr Martyny i Kamili Wenda, występ Oli Czarzastej i Klaudii Czaplickiej, oraz zespoły taneczne z Klubu Jednostki Wojskowej w Przasnyszu: Big Stars, Amarand, Crazy Girls i The Bass Beat. Doskonałą zabawę do późnych godzin wieczornych zapewniły zespoły: „MARTESS" i „ ABY POGRAĆ”.

Podczas Dożynek rozstrzygnięto szereg konkursów z nagrodami organizowanych przez Gminę Przasnysz oraz banki i instytucje. Można było zwiedzać ekspozycje samorządów z terenu Powiatu Przasnyskiego, zapoznać się z wieloma ciekawymi informacjami i prezentacjami na stoiskach firm i instytucji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, oglądać sprzęt rolniczy, a i najmłodsi mieli wiele atrakcji do dyspozycji. Tegoroczne Dożynki wpisywały się jednocześnie w bieżącą edycję „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza”. Święto Plonów było zdaniem licznie zgromadzonych mieszkańców Powiatu Przasnyskiego oraz przybyłych gości bardzo udane.

Zobacz fotorelację:

Wojciech Kobyliński