06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

PRZASNYSKI AKCENT NA ROZPOCZĘCIU ROKU AKADEMICKIEGO W POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

J.M. Rektor Politechniki Warszawskiej w Warszawie prof. dr hab. inż. Jan Szmidt w wystąpieniu inaugurującym nowy rok akademicki 2018/2019 podkreślił zaangażowanie Politechniki w projekt „Poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim”. Nad projektem pracuje zespół profesorów i doktorów głównie z Wydziału Mechaniki Energetyki i Lotnictwa PW. Współpracują też naukowcy z innych wydziałów. Senat PW swoją uchwałą dał zielone światło inwestycjom Politechniki w Przasnyszu. Na inauguracji obecny był nasz starosta Zenon Szczepankowski.

Data: 2018-10-16
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła