06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez REKORDOWY BUDŻET POWIATU UCHWALONY JEDNOGŁOŚNIE. STAROSTWO PRZEZNACZY 136 MLN ZŁ NA INWESTYCJE W ROKU 2018

W imieniu władz samorządowych powiatu przasnyskiego uroczystą sesję Rady Powiatu Przasnyskiego w Jednorożcu otworzył jej Przewodniczący Marek Walędziak, który przywitał wszystkich uczestników obrad. Ostatnia sesja w roku tradycyjnie ma uroczysty charakter. Podczas niej przewodniczący zarządu powiatu, starosta Zenon Szczepankowski podsumował mijający rok w wykonaniu przasnyskiego samorządu powiatowego (sprawozdanie wkrótce) i przedstawił niezwykle ambitne plany na rok 2018, a następnie rozpatrzono i podjęto uchwały, m.in. rekordowy budżet Powiatu Przasnyskiego na rok 2018, który zawiera ponad 136 mln zł na inwestycje starostwa. Wszystkie uchwały dostępne są na stronie BIP Urzędu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora