Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

RUSZA BUDOWA KRYTEGO LODOWISKA W PRZASNYSZU. STAROSTA PODPISAŁ PRZED CHWILĄ UMOWĘ Z WYKONAWCĄ!

Opublikowane przez

Starostwo rusza z budową krytego lodowiska w Przasnyszu. Przed chwilą starosta przasnyski Zenon Szczepankowski  oraz wicestarosta Jarosław Tybuchowski podpisali z wykonawcami trzy bardzo ważne dla mieszkańców Przasnysza i Powiatu umowy na:
- budowę krytego lodowiska w Przasnyszu – z przasnyską firmą REMBUD Sp. z o.o.- modernizację internatu ZSP w Przasnyszu – z przasnyską firmą Zakład Budowlany Daniel i Józef Boćkowscy S.C.
- rozbiórkę wszystkich nieużytkowanych budynków wraz z zagospodarowaniem terenu ZSP w Przasnyszu – z firmą ABRAMSS Sp. z o.o. z Warszawy.


Całość realizowanej w Przasnyszu przez starostwo inwestycji będzie kosztowała 17 mln zł. Środki finansowe pochodzą z pozyskanej przez starostwo dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze sprzedaży strefy gospodarczej w Chorzelach.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2019-04-19
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa