06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

RUSZA BUDOWA KRYTEGO LODOWISKA W PRZASNYSZU. STAROSTA PODPISAŁ PRZED CHWILĄ UMOWĘ Z WYKONAWCĄ!

Starostwo rusza z budową krytego lodowiska w Przasnyszu. Przed chwilą starosta przasnyski Zenon Szczepankowski  oraz wicestarosta Jarosław Tybuchowski podpisali z wykonawcami trzy bardzo ważne dla mieszkańców Przasnysza i Powiatu umowy na:
- budowę krytego lodowiska w Przasnyszu – z przasnyską firmą REMBUD Sp. z o.o.- modernizację internatu ZSP w Przasnyszu – z przasnyską firmą Zakład Budowlany Daniel i Józef Boćkowscy S.C.
- rozbiórkę wszystkich nieużytkowanych budynków wraz z zagospodarowaniem terenu ZSP w Przasnyszu – z firmą ABRAMSS Sp. z o.o. z Warszawy.

Całość realizowanej w Przasnyszu przez starostwo inwestycji będzie kosztowała 17 mln zł. Środki finansowe pochodzą z pozyskanej przez starostwo dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze sprzedaży strefy gospodarczej w Chorzelach.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora