Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Samorząd


SKŁAD RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO V KADENCJI:




IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
Paweł Stanisław Szczepkowski Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego, Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Rynku Pracy
Krzysztof Bieńkowski Starosta Powiatu Przasnyskiego
Waldemar Marek Trochimiuk Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego
Paweł Mostowy Etatowy członek Zarządu Powiatu
Katarzyna Wróblewska Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu
Leszek Czarzasty Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
Edward Orłowski członek Zarządu Powiatu, Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa Publicznego
Renata Wenda członek Zarządu Powiatu, Przewodnicząca Komisji Budżetowej
Krzysztof Adam Nieliwodzki Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Dariusz Wilga Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Magdalena Król radna rady powiatu
Maria Magdalena Malińska radna rady powiatu
Rafał Gotowiec radny rady powiatu
Janusz Osiadacz radny rady powiatu
Wojciech Piórkowski radny rady powiatu
Zenon Szczepankowski radny rady powiatu
Mariusz Szempliński radny rady powiatu

 


SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:



L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Krzysztof Adam Nieliwodzki - Przewodniczący


2.

Dariusz Wilga


3.

Zenon Szczepankowski


4.

Janusz Osiadacz


5.

Mariusz Szempliński


 

SKŁAD KOMISJI BUDŻETOWEJ:



L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Renata Wenda - Przewodnicząca


2.

Waldemar Marek Trochimiuk


3.

Leszek Czarzasty


4.

Rafał Gotowiec


5.

Maria Magdalena Malińska


 

SKŁAD KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO I RYNKU PRACY:






L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Paweł Stanisław Szczepkowski - Przewodniczący


2.

Krzysztof Bieńkowski


3.

Mariusz Szempliński


4.

Janusz Osiadacz


5.

Magdalena Król


 

SKŁAD KOMISJI ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU:



L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Katarzyna Wróblewska - Przewodnicząca


2.

Paweł Stanisław Szczepkowski


3.

Krzysztof Adam Nieliwodzki


4.

Magdalena Król


5.

Rafał Gotowiec


 

SKŁAD KOMISJI ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I INFRASTRUKTURY:



L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1. Leszek Czarzasty - Przewodniczący
2. ;Maria Magdalena Malińska
3. Wojciech Piórkowski
4. Paweł Stanisław Szczepkowski
4. Paweł Mostowy
 

SKŁAD KOMISJI SPRAW SPOŁECZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO:



L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1. Edward Orłowski - Przewodniczący
2.  Wojciech Piórkowski
3.  Dariusz Wilga
4.  Paweł Mostowy
5.  Renata Wenda

SKŁAD KOMISJI SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI:




L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Dariusz Wilga - Przewodniczący


2.

Krzysztof Adam Nieliwodzki


3.

Zenon Szczepankowski



SKŁAD KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU:




L.P.


IMIĘ I NAZWISKO


1.

Krzysztof Adam Nieliwodzki


2.

Katarzyna Wróblewska


przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2018-12-17
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii