Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

samorząd


SKŁAD RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO V KADENCJI:
































































































IMIĘ I NAZWISKO



ZAMIESZKAŁY



FUNKCJA



Marek Walędziak



Parciaki, Gm. Jednorożec



Przewodniczący Rady Powiatu



Zenon Szczepankowski



Chorzele



Starosta Przasnyski



Jarosław Antoni Tybuchowski



Krasne



Wicestarosta Przasnyski



Jolanta Kaczorek



Przasnysz



członek Zarządu Powiatu



Piotr Sekuna



Bogate, Gm. Przasnysz



członek Zarządu Powiatu



Bogdan Kruszewski



Wiktorowo, Gm. Krzynowłoga Mała



członek Zarządu Powiatu



Maria Malińska



Świniary, Gm. Krzynowłoga Mała



Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu



Grażyna Wałpuska



Zaręby, Gm. Chorzele



Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu



Grzegorz Grabowski



Przasnysz



Przewodniczący Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu



Piotr Marchliński



Mirów, Gm. Przasnysz



Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury



Wojciech Piórkowski



Duczymin, Gm. Chorzele



Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych
i Bezpieczeństwa Publicznego



Mariusz Szempliński



Olszewiec, Gm. Czernice Borowe



Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Rynku Pracy



Janusz Osiadacz



Przasnysz



Przewodniczący Komisji Rewizyjnej



Dariusz Wilga



Ulatowo Pogorzel, Gm. Jednorożec



Przewodniczący Komisji Budżetowej



Krzysztof Bieńkowski



Przasnysz



członek Rady Powiatu



Jan Ćwiek



Przasnysz



członek Rady Powiatu



Małgorzata Grabowska



Grabowo, Gm. Przasnysz



członek Rady Powiatu



 


SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Janusz Osiadacz - Przewodniczący


2.

Dariusz Wilga


3.

Piotr Marchliński


4.

Grzegorz Grabowski


5.

Małgorzata Grabowska



 


SKŁAD KOMISJI BUDŻETOWEJ:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Dariusz Wilga - Przewodniczący


2.

Wojciech Piórkowski


3.

Grażyna Wałpuska


4.

Jarosław Tybuchowski


5.

Zenon Szczepankowski



 


SKŁAD KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO I RYNKU PRACY:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Mariusz Szempliński - Przewodniczący


2.

Jarosław Tybuchowski


3.

Bogdan Kruszewski


4.

Jolanta Kaczorek


5.

Maria Malińska



 


SKŁAD KOMISJI ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Grzegorz Grabowski - Przewodniczący


2.

Janusz Osiadacz


3.

Piotr Sekuna


4.

Grażyna Wałpuska


5.

Zenon Szczepankowski



 


SKŁAD KOMISJI ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I INFRASTRUKTURY:


























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Piotr Marchliński - Przewodniczący


2.

Maria Malińska


3.

Mariusz Szempliński


4.

Bogdan Kruszewski



 


SKŁAD KOMISJI SPRAW SPOŁECZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Wojciech Piórkowski - Przewodniczący


2.

Jolanta Kaczorek


3.

Piotr Sekuna


4.

Jan Ćwiek


5.

Krzysztof Bieńkowski


przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2017-07-22
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca