Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

herb Powiatu Przasnyskiego
nagłówek graficzny strony Internetowej
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

samorząd


SKŁAD RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO V KADENCJI:

 

IMIĘ I NAZWISKO ZAMIESZKAŁY FUNKCJA
Marek Walędziak Parciaki, gm. Jednorożec Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego
Zenon Szczepankowski Chorzele Starosta Powiatu Przasnyskiego
Jarosław Antoni Tybuchowski Krasne Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego
Jolanta Kaczorek Przasnysz członek Zarządu Powiatu
Piotr Sekuna Bogate, gm. Przasnysz członek Zarządu Powiatu
Bogdan Kruszewski Wiktorowo, gm. Krzynowłoga Mała członek Zarządu Powiatu
Maria Malińska Świniary, gm. Krzynowłoga Mała Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu
Grażyna Wałpuska Zaręby, gm. Chorzele Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu
Grzegorz Grabowski Przasnysz Przewodniczący Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu
Rafał Gotowiec Węgra, gm. Czernice Borowe Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury
Wojciech Piórkowski Duczymin, gm. Chorzele Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych
i Bezpieczeństwa Publicznego
Mariusz Szempliński Olszewiec, gm. Czernice Borowe Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Rynku Pracy
Janusz Osiadacz Przasnysz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Dariusz Wilga Ulatowo Pogorzel, gm. Jednorożec Przewodniczący Komisji Budżetowej
Krzysztof Bieńkowski Przasnysz członek Rady Powiatu
Jan Ćwiek Przasnysz członek Rady Powiatu
Małgorzata Grabowska Grabowo, gm. Przasnysz członek Rady Powiatu

 

 

SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Janusz Osiadacz - Przewodniczący

2.

Dariusz Wilga

3.

Rafał Gotowiec

4.

Grzegorz Grabowski

5.

Małgorzata Grabowska

 

SKŁAD KOMISJI BUDŻETOWEJ:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Dariusz Wilga - Przewodniczący

2.

Wojciech Piórkowski

3.

Grażyna Wałpuska

4.

Jarosław Tybuchowski

5.

Zenon Szczepankowski

 

 

SKŁAD KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO I RYNKU PRACY:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Mariusz Szempliński - Przewodniczący

2.

Jarosław Tybuchowski

3.

Bogdan Kruszewski

4.

Jolanta Kaczorek

5.

Maria Malińska

 

 

SKŁAD KOMISJI ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Grzegorz Grabowski - Przewodniczący

2.

Janusz Osiadacz

3.

Piotr Sekuna

4.

Grażyna Wałpuska

5.

Zenon Szczepankowski

 

 

SKŁAD KOMISJI ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I INFRASTRUKTURY:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Piotr Marchliński - Przewodniczący

2.

Maria Malińska

3.

Mariusz Szempliński

4.

Bogdan Kruszewski

 

 

SKŁAD KOMISJI SPRAW SPOŁECZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO:

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Wojciech Piórkowski - Przewodniczący

2.

Jolanta Kaczorek

3.

Piotr Sekuna

4.

Jan Ćwiek

5.

Krzysztof Bieńkowski

przewiń do góry
profil facebook informacje dla przedsiębiorców
Data: 2017-09-26
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji