06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

STAROSTWO I PZD MODERNIZUJE DROGĘ KRZYNOWŁOGA WIELKA – BOGDANY WIELKIE – BAGIENICE

O modernizację dróg powiatowych na terenie Gminy Chorzele zabiegali Wojciech Piórkowski i Grażyna Wałpuska - radni powiatowi z tego terenu wraz z mieszkańcami, starostą Zenonem Szczepankowskim, zarządem powiatu oraz burmistrz miasta i Gminy Chorzele Beatą Szczepankowską. Aktywnie i skutecznie władze samorządowe i radnych wspierali w tych staraniach w imieniu mieszkańców: Grażyna Tymińska z Pruskołęki i Krzysztof Kulasik z Krukowa.

Droga Krzynowłoga Wielka – Bogdany Wielkie – Bagienice jest właśnie przez Powiat realizowana.

Na ternie Gminy Chorzele modernizowane są lub będą drogi powiatowe:

- Opaleniec – Baranowo (do granic powiatu);

- Krukowo – Ostrówek;

- Chorzele – Budki – Poscień – Zaręby;

- Ryciece – Bagienice;

- Krzynowłoga Wielka – od drogi (Janowo – Mchowo);

- Zaręby – Wielbark (do granic województwa);

- Stara Wieś – Chorzele – Krasnosielc.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora