06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

STAROSTWO I PZD MODERNIZUJE DROGĘ POWIATOWĄ W GMINIE KRZYNOWŁOGA MAŁA – RUDNO KOSIŁY – CZERNICE BOROWE I INNE

Radni powiatowi z Gminy Krzynowłoga Mała: Bogdan Kruszewski i Maria Malińska doglądają modernizacji dróg powiatowych, o które zabiegali w imieniu mieszkańców wraz ze starostą przasnyskim i zarządem powiatu. Modernizowany jest obecnie staraniem radnego Kruszewskiego odcinek drogi Rudno Kosiły – Czernice Borowe w obrębie gminy Krzynowłoga Mała.

Bogdan Kruszewski i Maria Malińska na bieżącą doglądają prac drogowych. Na terenie gminy Krzynowłoga Mała realizowane są przez starostwo i PZD obecnie remonty i modernizacje wielu kilometrów odcinków drogowych.

Modernizowane i przeznaczone do modernizacji przez starostwo i PZD drogi na tereie Gminy Krzynowłoga Mała:

- Mchowo – Krzynowłoga Mała – Janowo

- od drogi Janowo-Mchowo do Krzynowłogi Wielkiej

- Krzynowłoga Mała – Chmieleń Wielki

- Plewnik – Ulatowo Adamy

- Rudno Kosiły – Czernice Borowe

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy trwa modernizacja dróg powiatowych na terenie wszystkich gmin Powiatu przez starostwo powiatowe w Przasnyszu i PZD. Przebudowywane, modernizowane lub budowane jest ponad 200 km dróg oraz mosty we wszystkich gminach naszego powiatu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora