06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

STAROSTWO I PZD REMONTUJE DROGĘ POWIATOWĄ JEDNOROŻEC – STEGNA – DRĄŻDŻEWO NOWE

Radni powiatowi z gminy Jednorożec Marek Walędziak i Dariusz Wilga doglądają remontów dróg powiatowych na terenie gminy Jednorożec. Modernizowany jest właśnie m.in. odcinek Jednorożec – Stegna – Drążdżewo Nowe.

Kolejne drogi są i będą robione

Po remoncie ponad 10,5 km odcinka drogi powiatowej Jednorożec - Lipa, która zyskała nową, szerszą nawierzchnię że ścieżką rowerową, w gminie Jednorożec w ramach obecnego przetargu starostwo i PZD modernizuje ponadto drogi:

- Małowidz – Olszewka – Parciaki,
- Skierkowizna - Jednorożec,
- Budziska - Budy Prywatne (do drogi Przasnysz – Baranowo),
- Parciaki – Dynak do granicy powiatu,
- Jednorożec – Stegna – Drążdżewo Nowe.

Radni doglądają

- To bardzo potrzebne inwestycje dla mieszkańców Gminy Jednorożec. Drogi były już dość zniszczone i wraz z panem starostą, zarządem powiatu oraz dyrekcją PZD – udało się pozyskać pieniądze, dzięki którym je remontujemy. Będą chwilowe utrudnienia dla mieszkańców, ale po zakończeniu całego procesu drogowego mieszkańcy będą korzystać z wyremontowanych, równych dróg – mówią radni powiatowi Marek Walędziak i Dariusz Wilga, którzy na bieżąco doglądają na swojej gminie robót na drogach powiatowych, będąc w stałym kontakcie z wykonawcą oraz mieszkańcami.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora