06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

STAROSTWO KUPIŁO KOLEJNE GRUNTY POD ZALEW W PRZASNYSZU

Opublikowane przez STAROSTWO KUPIŁO KOLEJNE GRUNTY POD ZALEW W PRZASNYSZU

Starostwo kontynuuje wykupy gruntów pod planowany zalew w Przasnyszu. W budżecie powiatu przasnyskiego na 2018 r. przewidziano 1,5 mln zł na dalszy wykupów oraz realizowane obecnie prace nad inwentaryzacją przyrodniczą i raportem środowiskowym. Obecnie Powiat ma już ponad 18 ha pod planowany zalew. Powinniśmy wykupić jeszcze co najmniej drugie tyle.

Na zdjęciu - podpisanie aktu notarialnego w dniu 2 marca b.r. na zakup gruntów między władzami powiatu, a mieszkańcami Przasnysza.

Podpisanie aktu notarialnego

Sławomir Czaplicki