06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZNIÓW ZSP W PRZASNYSZU

Opublikowane przez STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZNIÓW ZSP W PRZASNYSZU

29 listopada w ZSZ nr 3 w Ostrołęce odbyło się uroczyste wręczenie stypendium prezesa rady ministrów. Nagrody otrzymali uczniowie z Ostrołęki oraz powiatów: ostrołęckiego, makowskiego, przasnyskiego, wyszkowskiego i ostrowskiego. Dyplomy wręczała Aurelia Michałowska, mazowiecki kurator oświaty w Warszawie. Stypendia otrzymują uczniowie wykazujący się najlepszymi wynikami nauczania w swojej szkole lub wybitnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie i dobrymi w pozostałych. Uczennicami wyróżnionymi w przasnyskim ZSP zostały:
• Paulina Sobieraj, kl. IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 5,33,
• Martyna Roman, kl. III liceum o profilu humanistycznym, średnia ocen 5,00.

Data: 2018-12-12
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary