06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

ŚWIAT MASZYN ROBOCZYCH I LEŚNYCH JUŻ NIEBAWEM NA LOTNISKU W SIERAKOWIE!

Opublikowane przez ŚWIAT MASZYN ROBOCZYCH I LEŚNYCH JUŻ NIEBAWEM NA LOTNISKU W SIERAKOWIE!

Wydawnictwo Lasmedia, jako organizator, zaprasza już 21 października na lotnisko Przasnysz (Sierakowo 56, 06-300 Przasnysz), gdzie odbędą się połączone edycje imprez pt. eROBOCZE SHOW oraz Konferencja dla zuli, w których wezmą udział najwięksi przedstawiciele oraz specjaliści branży maszyn roboczych i leśnych w Polsce. W ramach imprezy odbędzie się także dwunasta edycja oraz Wielki Finał zawodów operatorów maszyn roboczych Big Bau Masters, a także trzecia edycja zmagań operatorów maszyn leśnych Polish Forestry Challenge.

W programie eROBOCZE SHOW :
- dynamiczne pokazy maszyn z komentarzem,
- możliwość testowania maszyn podczas pracy (koparki, ładowarki i wiele innych),
- zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych Big Bau Masters 2017 z udziałem zawodników z całej Polski. (Konkurs rozegra się na takich maszynach jak: koparka, koparko-ładowarka i ładowarka),
- taniec maszyn, czyli show maszyn wykonany przez najlepszych operatorów z eROBOCZE DEMO TEAM,
- wystawa sprzętu budowlanego i stoiska dystrybutorów wiodących marek,
- prelekcje branżowe,
- catering, konkursy dla publiczności i dzieci, a także dobra zabawa.

Konferencja dla zuli – jest już dobrze znana całej branży leśnej. Dynamiczne pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie, prezentacje, testy maszyn leśnych w terenie, doradztwo specjalistów, bogata oferta naszych wystawców: od zwykłych najmniejszych siekier i narzędzi ręcznych, poprzez nowe i używane pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem – to tylko niektóre z atrakcji, czekających w jednym miejscu, na odwiedzających nas gości. Najmłodsi także znajdą coś dla siebie w specjalnej strefie animacji dla dzieci!

Spotkania branżowców, operatorów, wymiana doświadczeń i kontaktów – to jedne z najważniejszych zalet naszych Konferencji dla zuli. Najważniejszym jednak zawsze jest propagowanie nowych, bezpiecznych technologii i sposobów pracy maszynami z pożytkiem dla środowiska. Równocześnie już po raz trzeci organizujemy POLISH FORESTRY CHALLENGE – mistrzostwa operatorów maszyn leśnych.

Konferencja dla zuli to:
- pokazy maszyn na placu manewrowym;
wystawa maszyn;
konkurs Polish Forestry Challenge na forwarderach;
- dynamiczne pokazy maszyn w lesie, na specjalnie przygotowanej powierzchni leśnej;
strefa dla dzieci.

Big Bau Masters to konkursy, które mają na celu propagowanie bezpiecznej pracy ciężkimi maszynami roboczymi i sprzętem oraz uzmysłowienie, jak ważne w pracy jest przestrzeganie zasad BHP. Startujący operatorzy muszą wykazać się dużą zręcznością w konkurencjach, o których przebiegu dowiadują się tuż przed samymi zawodami.

Polish Forestry Challenge to konkursy dla operatorów maszyn leśnych, których charakterystyczną cechą jest to, że podczas każdej z edycji, zawodnicy startują na innego rodzaju maszynach leśnych. Tym razem będą to forwardery, czyli maszyny do zrywki drewna.

Ideą konkursu jest promowanie zawodu operatora maszyn leśnych.

Więcej informacji znajdziecie na portalu gazetalesna.pl, erobocze.pl oraz firmylesne.pl

DOJAZD na Konferencję dla zuli i eROBOCZE SHOW: 21 października (sobota), godz. 9:00 – 16:00 LOTNISKO PRZASNYSZ, Sierakowo 56, 06-300 Przasnysz
(GPS google maps: 53.011866 N, 20.926005 E)

Organizatorem wydarzenia jest: Lasmedia Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA, portalu FIRMYLESNE.pl i eROBOCZE.pl.

Patronat nad imprezą objęli: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie – Piotr Czyżyk, Prezydent Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej – Mariusz Rakowski, oraz Starosta Powiatu Przasnyskiego – Zenon Szczepankowski.

Data: 2017-12-12
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary