06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

TRWA PRZETARG NA BUDOWĘ PRZEZ STAROSTWO SALI KONCERTOWEJ Z KINEM 3D W PRZASNYSZU.

Do 6 marca firmy mogą składać w starostwie powiatowym w Przasnyszu oferty na budowę Sali Koncertowej z Kinem 3D w Przasnyszu. Dla podmiotów zainteresowanych wykonawstwem -  ogłoszenie o przetargu znajduje się na stronie starostwa powiatowego w Przasnyszu (BiP – zakładka przetargi i ogłoszenia – link do ogłoszenia: http://bip.powiat-przasnysz.pl/public/?id=166739).

Podpisanie umowy

Wkrótce inwestor zastępczy ogłosi następne przetargi

3 marca Zarząd Powiatu zawarł umowę z wyłonioną w przetargu  firmą Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane INSPEC Sp. z o.o. z Olsztyna na pełnienie funkcji inwestora zastępczego dla inwestycji realizowanych przez starostwo w latach 2018-2020.

Zarząd Powiatu zlecił firmie przygotowanie przetargów na kolejne budowy:

- krytego lodowiska w Przasnyszu,

- Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu wraz z rozbudową budynku starostwa i przyległymi parkingami,

- Oświatowego Inkubatora Przedsiębiorczości w Zdziwóju,

- dokończenie uzbrojenia strefy gospodarczej w Chorzelach,

- rozbudowę zbiornika wodnego z górką zjazdową w Chorzelach.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora