06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez WŁADZE POWIATU PODZIĘKOWAŁY I ZŁOŻYŁY GRATULACJE KIEROWNICTWU I CAŁEMU AUTO MOTO KLUBOWI RZEMIEŚLNIK W PRZASNYSZU.

Na ręce Andrzeja Miecznikowskiego - Prezesa Zarządu Auto Moto Klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu oraz V-ce Prezesa Kamila Wierzbickiego - władze powiatu złożyły podziękowania i gratulacje za wieloletnie zaangażowanie Auto Moto Klubu Rzemieślnik w przygotowanie Powiatowych oraz Rejonowych eliminacji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Członkowie AMK Rzemieślnik od wielu lat czuwają nad prawidłowym przebiegiem eliminacji powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wspierają powiat nie tylko zaangażowaniem i poświęceniem swojego czasu, ale również sprzętem do przeprowadzania eliminacji.

Data: 2018-08-21
Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty