06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

WŁADZE POWIATU PRZASNYSKIEGO PODZIĘKOWAŁY WSPÓŁORGANIZATOROM PROJEKTU „POWIAT PRZASNYSKI STOLICA KULTURY MAZOWSZA 2014”

Opublikowane przez WŁADZE POWIATU PRZASNYSKIEGO PODZIĘKOWAŁY WSPÓŁORGANIZATOROM PROJEKTU  „POWIAT PRZASNYSKI STOLICA KULTURY MAZOWSZA 2014”

Podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego w dniu 30 grudnia władze powiatu podziękowały władzom samorządowym miast i gmin powiatu przasnyskiego, instytucjom, stowarzyszeniom, organizacjom pozarządowym i wszystkim osobom, które były zaangażowane w realizację projektu „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”.

Słowa podziękowań zostały również skierowane do mediów, które  swoimi działaniami przyczyniały się do promocji powiatu przasnyskiego, jako Stolicy Kultury Mazowsza 2014 roku. Starosta Zenon Szczepankowski wraz z przewodniczącym rady powiatu Markiem Walędziakiem oraz wiceprzewodnicząca sejmiku województwa mazowieckiego Wiesławą Krawczyk i dyrektorem Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pawłem Cukrowskim wręczyli współorganizatorom okolicznościowe pamiątkowe dyplomy oraz Medale Powiatu Przasnyskiego.

Współorganizatorzy projektu Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”
- miasta i gminy powiatu przasnyskiego -

Waldemar Trochimiuk            - Burmistrz Miasta Przasnysz
Beata Szczepankowska