06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez WŁADZE POWIATU WYRÓŻNIŁY OSOBY ZASŁUŻONE DLA MAZOWIECKIEJ KULTURY, ZAMIESZKAŁE NA TERENIE POWIATU PRZASNYSKIEGO

Podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego w dniu 30 grudnia władze powiatu wyróżniły również osoby zasłużone dla mazowieckiej kultury,  zamieszkałe na terenie powiatu przasnyskiego. Osoby te indywidualnie lub reprezentując swoje instytucje, czy organizacje pozarządowe były niejednokrotnie jednocześnie zaangażowane w realizację projektu „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”.

Starosta Zenon Szczepankowski wraz z przewodniczącym rady powiatu Markiem Walędziakiem oraz wiceprzewodniczącą sejmiku województwa mazowieckiego Wiesławą Krawczyk i dyrektorem Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pawłem Cukrowskim w sposób uroczysty złożyli wyróżnionym podziękowania za aktywizację życia społecznego oraz krzewienie i popularyzację  tradycji kultury wśród mieszkańców Powiatu Przasnyskiego oraz wręczyli okolicznościowe pamiątkowe dyplomy i Medale Powiatu Przasnyskiego następujący osobom:

1. Pan Waldemar Krzyżewski
2. Pan Piotr Kaszubowski

3. Pani Małgorzata Bandurska

4. Pani Bożenna Parzuchowska

5. Pan Bogusław Kruszewski

6. Pan Tadeusz Myśliński

7. Pani Krystyna Maluchnik

8. Pani Zofia Rzeszot – Filipowicz

9. Pan Edward Myśliwczyk

10. Pan Paweł Rok

11. Pan Andrzej Staszewski

12. Pani Bożena Szulc

13. Pani Barbara Nizielska

14. Ks. Michał Gaszczyński

15. Pan Franciszek Marek Czajka

16. Pani Ewa Mielnicka

17. Pan Marcin Sobociński

Pasja i zaangażowanie, z jaką realizują Państwo swoje pomysły, wpisała się doskonale w projekt „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”, nobilitując go i dostarczając niezapomnianych przeżyć mieszkańcom powiatu przasnyskiego – powiedział starosta przasnyski Zenon Szczepankowski i wraz z przewodniczącym rady Markiem Walędziakiem w imieniu samorządu powiatu przasnyskiego życzyli wyróżnionym wielu lat dalszej, wspaniałej i owocnej działalności w rozwijaniu i promowaniu kultury powiatu przasnyskiego, równie ciekawych i inspirujących pomysłów oraz zdrowia i pogody ducha.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora