06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

XXXVIII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XXXVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 12 czerwca 2017 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXXVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na włączenie do obszaru Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej gruntów położonych na terenie miasta Chorzele.

6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak