06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Z OKAZJI DNIA KOBIET MARSZAŁEK ADAM STRUZIK, WICEPRZEWODNICZĄCA SEJMIKU WIESŁAWA KRAWCZYK, STAROSTA ZENON SZCZEPANKOWSKI ORAZ DYREKTOR MDK KRZYSZTOF GADOMSKI ZAPRASZAJĄ NA KONCERT MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO BRUNETKI – BLONDYNKI!

Z okazji Dnia Kobiet, 16 marca o godzinie 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu z koncertem Brunetki – Blondynki, za sprawą marszałka województwa Adama Struzika, wiceprzewodniczącej sejmiku wojewódzkiego Wiesławy Krawczyk, starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego oraz dyrektora MDK Krzysztofa Gadomskiego wystąpi Mazowiecki Tatr Muzyczny w Warszawie.

Zapraszamy wszystkie Panie wraz z osobami towarzyszącymi. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.  Wszystkie przedstawicielki płci pięknej, poza prezentem w postaci świetnego i wesołego koncertu otrzymają symboliczną niespodziankę.

Po koncercie radni powiatowi Jolanta Kaczorek i Janusz Osiadacz zapraszają na słodki tort.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora