06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Zapraszamy do udziału w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu

W niedzielę, 13 stycznia, w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Wolontariusze będą zbierać środki na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych. W akcję włączył się Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski przekazując na aukcję atrakcyjne upominki: tkany obraz z podobizną Św. Jana Pawła II oraz zaproszenie na indywidualne spotkanie ze starostą.

Data: 2019-01-23
Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy