06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Opublikowane przez ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW I MŁODZIEŻ DO KONSULTACJI BUDOWY I FUNKCJONOWANIA SALI KONCERTOWEJ Z KINEM 3D W PRZASNYSZU.

Z uznaniem przyjęliśmy informację o zaangażowaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w sprawy miasta Przasnysz, dotyczącym akcji „Młodzi też mają głos – Kino Przasnysz”. Każda inicjatywa młodych ludzi zasługuje na uwagę. Informujemy więc, że Starostwo Powiatowe i władze Powiatu w tym roku rozpoczną budowę sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu. Obiekt będzie funkcjonował w sposób profesjonalny, również w zakresie repertuaru. Nasza inwestycja, to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, w tym właśnie młodych ludzi z Przasnysza i całego Powiatu.

Pozytywnie przyjmując zaangażowanie młodzieży, deklarujemy zorganizowanie spotkania, podczas którego zapoznamy zainteresowanych z projektem sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu oraz wymienimy opinie oraz uwagi dotyczące jego budowy i funkcjonowania.

Chcemy, aby tak długo wyczekiwany obiekt, jak najlepiej spełniał oczekiwania mieszkańców oraz młodzieży oraz abyście mieli Państwo wpływ na jego przyszłą działalność.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora