06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIE KONSULTACYJNO – INFORMACYJNE W SPRAWIE BUDOWY PRZEZ STAROSTWO SALI KONCERTOWEJ I KINA 3D W PRZASNYSZU

Opublikowane przez ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIE KONSULTACYJNO – INFORMACYJNE W SPRAWIE BUDOWY PRZEZ STAROSTWO  SALI KONCERTOWEJ I KINA 3D W PRZASNYSZU

19 marca o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Przasnyszu odbędzie się spotkanie konsultacyjno – informacyjne w sprawie budowy przez starostwo Sali Koncertowej z Kinem 3D w Przasnyszu. W imieniu starosty przasnyskiego, zarządu i rady powiatu zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Starostwo Powiatowe i władze Powiatu w tym roku rozpoczną budowę sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu.  Nasza inwestycja, to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców Przasnysza i całego Powiatu. Chcemy, aby tak długo wyczekiwany obiekt, jak najlepiej spełniał oczekiwania mieszkańców oraz młodzieży oraz abyście mieli Państwo wpływ na jego przyszłą działalność.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zapoznamy zainteresowanych z projektem sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu oraz wymienimy opinie oraz uwagi dotyczące jego budowy i funkcjonowania.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora