06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, DIECEZJI PŁOCKIEJ I ZIEMI PRZASNYSKIEJ

Już w niedzielę, 27 sierpnia, na zakończenie wakacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Biskup  Płocki, Starosta Przasnyski i Wójt Gminy Przasnysz zapraszają na lotnisko w Sierakowie k. Przasnysza, gdzie odbędą się „Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Ziemi Przasnyskiej”. Szczegóły imprezy oraz informacje organizacyjne w rozwinięciu wiadomości.

plakat dożnkowy

Będzie się działo! Zawitają do nas goście z całego Mazowsza. Rozpoczynamy o godzinie 11.00 powitaniem i Mszą Świętą w intencji rolników i mieszkańców powiatu przasnyskiego i województwa mazowieckiego.

O godzinie 17.00 wystąpi perła w koronie Rzeczpospolitej - Państwowy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Gorącą atmosferę utrzymają „Kumple z Zawad” oraz przasnyska legenda – zespół „Przeciąg”.

Mapa dojazdowa

O godzinie 20.00 scenę rozpali  Francesco Napoli! Gwiazda i prekursor muzyki  Italo – disco!

Od godziny 21.30  rozpocznie się Gala disco – polo! Wystąpią zespoły „Aby Pograć”, „Chojnacki Band”, „Player”, „Martess”.

W programie również występ laureatów konkursu Sołtysiada 2017 i wiele atrakcji dla wszystkich pokoleń. Będą pokazy lotnicze, wystawa płodów rolnych i sprzętu rolniczego, wesołe miasteczko, gastronomia, kiermasze, prezentacje firm, stoiska z produktami lokalnymi i regionalnymi, konkursy, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

Plan imprezy

Zapraszamy!