06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ STAROSTWA RUSZA NOWA INWESTYCYJNA OFENSYWA DROGOWA NA TERENIE CAŁEGO POWIATU! STAROSTWO ORAZ PZD ZBUDUJE I ZMODERNIZUJE OK.120 KM DRÓG!

Bardzo dobra informacja dla naszych mieszkańców. Trwa remont drogi nr wojewódzkiej 544 Ostrołęka – Przasnysz – Mława, na odcinku Karwacz – Kuchny. A to dopiero początek. Rusza zapowiadana przez Starostwo Powiatowe i Powiatowy Zarząd Dróg nowa inwestycyjna ofensywa drogowa. Dzięki środkom ze strefy gospodarczej w Chorzelach, ale także środkom, które dość skutecznie pozyskujemy – unijnym i zewnętrznym rusza program, który przewiduje w najbliższym czasie budowę i modernizację przez starostwo i PZD 120 km dróg – kilkanaście kilometrów dróg w każdej gminie, w każdym mieście powiatu. Będziemy o tym na bieżąco informować naszych mieszkańców.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora