06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Związek Nauczycielstwa Polskiego w Przasnyszu ma nowego prezesa

Konwencja wyborcza delegatów ZNP powiatu przasnyskiego wybrała nowego prezesa. Został nim Mirosław Głażewski. Z dotychczasowej funkcji ustąpiła prezes Barbara Żarnecka, która przez wielu lat zabiegała o los przasnyskich nauczycieli. W konwencji wziął udział Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz Łukasz Chrostowski - Burmistrz Miasta Przasnysz. Starosta Bieńkowski podziękował za życzliwą współpracę Pani prezes i zadeklarował dobrą współpracę z nowym przewodniczącym ZNP w naszym powiecie.

prezes ZNP

Data: 2019-06-25