06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.- pt. godz.: 8:00-16:00, starostwo@powiat-przasnysz.pl

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa, przypadającego 11 marca, składamy wszystkim Sołtysom oraz członkom Rad Sołeckim z terenu Powiatu Przasnyskiego, najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w działalności sołeckiej, a także jak najlepszej współpracy z mieszkańcami.
Jednocześnie składamy najserdeczniejsze podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności.
Krzysztof Bieńkowski
Starosta Przasnyski