Grafika zapraszająca na teatrzyk

26 lipca o godzinie 17:00 aktorzy teatru "Blaszany Bębenek" zaproszą dzieci i rodziców na przedstawienie "Kubuś przyjaciel nasz", które zostanie wystawione na scenie za Kościołem Farnym w Przasnyszu. Tym razem Powiat Przasnyski we współpracy z Miejskim Domem Kultury zadba o to, aby najmłodsi poprzez kontakt z teatrem uczyli się współpracy, zasad fair play, a przede wszystkim dobrze się bawili. Morał przedstawienia, na które już teraz serdecznie zapraszamy, brzmi: „Przyjaciele są ważniejsi niż złoto i diamenty. To właśnie oni są naszym prawdziwym skarbem".

W spektaklu wystąpi najukochańszy miś maluchów - Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi - Prosiaczkiem i Tygryskiem, a dzięki ich wspaniałej przygodzie widzowie będą mogli sobie przypomnieć jak ważna, wartościowa i nieoceniona jest przyjaźń. Dzięki przedstawieniu i wspólnej zabawie z bohaterami opowieści maluchy dowiedzą się jak dbać o więź z najbliższymi i usłyszą autorskie utwory zaśpiewane na żywo.

Spektakle i seanse kinowe dla całych rodzin są cyklicznie organizowane od 2020 roku. Rozszerzenie oferty kulturalnej jest możliwe dzięki finansowaniu Powiatu Przasnyskiego, który w 2023 r. plenerowe pokazy realizowane przez Miejski Dom Kultury wsparł kwotą 30 tys. zł.