Grafika zaproszenie na teatrzyk pod tytułem

Powiat Przasnyski ze Starostą Krzysztofem Bieńkowskim na czele zaprasza na kolejną odsłonę projektu Teatr i kino z rodziną. Organizatorem przedstawienia „Toruńskie Pierniki", które odbędzie się o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa, jest Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.

Wraz z Autorskim Teatrem Młodego Widza w Warszawie oraz aktorem, wokalistą, scenarzystą i reżyserem Arturem Gotzem zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu przasnyskiego na w spektakl grany w planie żywym i lalkowym, opowiadający o losie biednego cukiernika Bogumiła, który zakochuje się w Kasi, córce mistrza Bartłomieja.

Niestety Bogumił nie może się ożenić z Kasią, ponieważ ojciec jego wybranki chce wydać ją za mąż za starszego, ale za to bogatszego Pankracego... Załamany i smutny Bogumił rozpoczyna tułaczkę po świecie, czyniąc dobre uczynki. Ratuje kiedyś tonącą pszczołę i od tej pory zaczyna pomagać mu całe leśne królestwo. Do Torunia przybywa wreszcie król i czekają na niego rozmaite niespodzianki...

Projekt „Teatr i kino z rodziną" został sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.