Grafika informująca o bezpłatnych zajęciach z samoobrony. Treść w artykule.

Już od 12 września ruszamy z drugą częścią zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2023 pn. "Zajęcia sportowo-taneczne dla mieszkańców Przasnysza".

Już wkrótce, za sprawą treningów odbywających się dwa razy w tygodniu od września do grudnia, różne grupy wiekowe uzyskają możliwość podniesienia swojego bezpieczeństwa i nauki prawidłowego postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Zadba o to wykwalifikowany trener karate, boksu, kickboxingu, posiadacz II dana w karate Robert Mikołajczyk.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 18:30 - 19.30 w sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel. (29) 752 22 70 wew. 227. Liczba miejsc ograniczona!

Zadanie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2023. Projekt pn."Zajęcia sportowo - taneczne dla mieszkańców Miasta Przasnysz"